fbpx
Can Press Bilişim | Kurumsal
15324
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15324,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kurumsal

vizyon

Hakkımızda

2012’den bu yana üniversite bahar şenlikleri organizasyonu , yerel ve ulusal Tv, Radyo, Medya, gruplarında reklam, tanıtım, organizasyon yönetimi, yerel & ulusal ihtisas fuarları, proje koordinatörlüğü, şehir rehberleri, bölge sanayii tanıtım dergileri, tarım gıda dergileri tanıtım koordinatörlüğü, Güney Doğu Bölge Web, Yazılım & Tasarım Müdürlüğü, alanlarındaki birikimler neticesinde 2017 Tarihi itibarı ile Can Press Bilişim kendi öz Yazılım, Bilişim & Organizasyon Şirketi olarak yılların vermiş olduğu geniş müşteri pörtföyümüze hizmet vermek amacıyla ticaret hayatına başladık

Vizyonumuz

Güneydoğu’da Yazılım, Bilişim & Organizasyon şirketi olarak bölgemizde bulunan işletmelere talepleri doğrultusunda kendi alanımızda yeterli hizmet vermek ve real ticaretlerini sanal dünya da olduklarından daha geniş ticaret yapmalarını sağlıklı güvenilir bir şekilde teknolojinin sunduğu en son yeniliklerinden haberdar edip faydalanmalarını sağlamak.

misyonumuz

Misyonumuz

Güvenilir hizmet sunup işletmelerinizin büyümelerini sağlayarak kazançlarını arttırıp bölgenin ticaretine katkıda bulunmak, aynı zamanda firmalarımıza il, bölge, ülke ve uluslararası pazarda pay oluşturarak hali hazırda bulunan kazanç oranını arttırıp işletmelerimizin kariyeri ve müşteri ağını durmaksızın ileriye taşımaktır.

Şebelerimiz

Gaziantep Şubesi

şube
web-tasarim-nedir

Web Tasarım

Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler. Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar. Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Marka Tescil

Her şirket markasının ve ürünlerinin dünya pazarında bilinmesini ister. Bunun gerçekleşmesi için kurumsal bir firma olmak gerekiyor elbette. Zorlu ve uzun bir yolu kapsayan kurumsallaşma marka tescil hizmeti ile günümüzde daha kolay bir hal aldır. Bu alanda uzman kişiler firmaların en kısa ve kolay yoldan başarılı olmalarını ve tanınmalarını sağlıyor.

marka

Muhasebe Otomasyonu

Muhasebe otomasyonumuz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen Demo’yu izleyiniz..

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz…

Sosyal Medya Danışmanlığı

  • Sosyal medya stratejisi oluşturulması
  • Hesapların kurulumu ya da yeniden ayarlanması
  • Hedef kitlenin belirlenerek hesap takibinin sağlanması
  • Kampanyaları destekleyecek yarışma ya da özel gün ödüllendirmelerinin hazırlanması ve uygulanması
  • İçeriklerin ve destekleyici görsellerin belirlenmesi
  • Moderasyon
  • Kriz yönetimi
  • Reklam yönetimi
  • Raporlama
  • Sosyal medya veri analizi
Markanızın daha iyi yerlere gelebilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…